Home staging

CO JE HOME STAGING?

HOME STAGING  je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Home staging zahrnuje znalosti a postupy z oblasti marketingu, psychologie, interiérového designu a fotografování. Pokud nabízíte nemovitost k prodeji nebo pronájmu, její vizuální prezentace hraje zásadní roli. Jaký dojem si zájemce odnese z prohlídky? Jaký pocit si vytvoří už při prohlížení fotografií na internetu? Protože právě emoce zákazníka nejvíce ovlivňují při výběru a následné koupi. Pomohu vám vytvořit takové prostředí interiéru, které zaujme na první pohled oko i srdce kupujícího.

O ČEM HOME STAGING JE?

Často se lidé mylně domnívají, že příprava nemovitosti na prodej je o zahlcení bytu či domu krásnými věcmi, o jeho načančání. Mnohdy je tomu spíš právě naopak.

Home staging je o PROSTORU a jeho přednostech.

JAK HOME STAGING PROBÍHÁ?

Základem home stagingu je prohlídka nemovitosti, fotografická dokumentace současného stavu, doporučení úprav a oprav, popřípadě dekorování a po jejich provedení fotografování nemovitosti připravené k prodeji či pronájmu. 

Rčení, že méně je někdy více, platí i v realitách. Někdy jednoduše pomůžeme nemovitosti nejvíce tím, že celý prostor vyprázdníme. I tak může vypadat home staging.

CO JE MÝM CÍLEM PŘI HOME STAGINGU?

Urychlení a usnadnění prodeje Vaší nemovitosti pomocí menších úprav, oprav a investic, které budou prospěšné Vašemu prodeji i posléze kupujícímu.

VZOROVÉ BYTY A DOMY

Služby a znalosti home stagera a interiérového designéra jdou krásně skloubit při navrhování vzorových domů a bytů. Na prvním místě developer samozřejmě prodává prostor. Někdy ale může prostor oslovit kupce až když ho vidí zařízený. Zabydlením pomocí home stagingu získá byt nebo dům konkrétnější obrysy a funkce. 

KDO MŮŽE MÉ SLUŽBY VYUŽÍT A CO HOME STAGING STOJÍ?

Kdokoli. Majitel nemovitosti i realitní kancelář, developer při návrhu vzorového domu či bytu.

Home staging nikdy nestojí tolik, co první snížení ceny nemovitosti kvůli nedostatkům.

Pomocí home stagingu vám pomohu tyto nedostatky odstranit.